دستگاه بوجاری

سازنده دستگاه بوجاری

دستگاه بوجاری نامی است که در صنعت بسته بندی محصولات کشاورزی مانند انواع غلات و دانه ها کاربرد دارد. در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا شما را با دستگاه های بوجاری و سازنده های دستگاه بوجاری آشنا کنیم.

به جهت خرید دستگاه بوجاری و اطلاع از قیمت دستگاه های بوجاری با ما در تماس باشید: 88174420-021

دستگاه بوجاری

کاربرد دستگاه بوجاری چیست؟

در رابطه با این دستگاه باید گفت در حقیقت دستگاه های بوجاری ماشین هایی هستند که با سیلندر محفر و گرویتی و الواتور وظیفه ی جداسازی و پاکسازی دانه هایی مانند: حبوبات (نخود، عدس و غیره) و یا غلات و یا برنج و جو و گندم و نظیر این غلات را، از خارو سنگ و سنگ ریزه ها می باشد و علاوه بر این توانایی درجه بندی غلات را دارد.

روش کار دستگاه های بوجاری چگونه است؟

به طور کلی دستگاه های بوجاری عمل بوجاری کردن غلات را با یک سری حرکات مکانیکی و لرزشی (ویبره) به همراه فشار هوا انجام می دهد و در نهایت موجب الک غلات و دانه بندی آن ها می شود که این کارها موجب سهولت کار کشاورزان غلات کار و برنج کاران برای فروش و عرضه ی محصولات خود می شود.

انواع دستگاه های بوجاری:

دستگاه های بوجاری معمولاً در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشند این دستگاه ها همچنین دارای کاربردهای زیادی می باشند. مانند: دستگاه های بوجاری صنعتی و دستگاه های بوجاری خانگی برای حبوبات که هر کدام از این نوع دستگاه های بوجاری دارای کاربردهای منحصر به فردی می باشند.

به طور کلی دستگاه های بوجاری صنعتی توان بوجاری غلات در ابعاد وسیعی را شامل می شوند اما دستگاه های بوجاری خانگی هم یکی از انواع دستگاه بوجاری می باشند که ابعادشان با دستگاه بوجاری صنعتی متفاوت و کوچک تر است و هم توان تولید بوجاری آن ها متفاوت و اکثر توان بوجاریشان کمتر می باشد.

سازنده دستگاه های بوجاری

شرکت سازنده دستگاه های بوجاری:

یکی از شرکت های بسیار معتبر و با تجربه در زمینه تولید و طراحی انواع دستگاه بوجاری جهت جداسازی محصولات در صنایع غذایی، شرکت آروین صنعت ایرانیان می باشد.

دستگاه های تولیدی این شرکت عمل بوجاری غلات و دانه های کشاورزی مانند: حبوبات، خشکبار، سبزیجات خشک، کشمش، قندشکسته، زیتون و غلات مثل جو، گندم و… را بر عهده دارند.

شرکت آروین صنعت ایرانیان طراح و سازنده دستگاه سرند برقی، این دستگاه را برای جداسازی محصولات در صنایع مختلف مانند جداسازی در صنایع بسته بندی و غذایی مثل حبوبات، خشکبار، سبزیجات خشک، زرشک، کشمش، قندشکسته، زیتون و سیر و صنایع کشاورزی مثل کود کمپوست و ورمی کمپوست (سرند دوار) و خاکه برگ و غلات مثل جو، گندم و کنجد و صنایع شکلات سازی و کیک و کلوچه و نوشیدنیها مثل شکر و آرد و صنایع شیمیایی (گرانولها و پودرهای شیمیایی) و کود شیمیایی و پلیمر و صنایع دارویی و صنایع معدنی و صنایع خوراک دام و طیور و صنایع لاستیک سازی و بازیافت زباله و خاک اره و… طراحی و وارد بازار کرده است.

کلیه متقاضیان و مشتریان محترم میتوانند برای سفارش دستگاه بوجاری حبوبات با شرکت نوآوران ماشین با شماره تلفن 09127174106 آقای بهیفر تماس حاصل فرمایند.

ضمنا آروین صنعت ایرانیان آمادگی دارد تا در صورت تمایل متقاضیان محترم در محل کارگاه خود پذیرای آن دسته از عزیزانی باشد که تمایل به مشاهده فرآیند تولید ماشین آلات را دارند.

این دستگاه ها برای پاک کردن محصول از ناخالصی های ریز و درشت طراحی گردیده است. حجم کوچک دستگاه قابلیت عملکرد و تنظیمات مختلف را میسر و آسان می نماید.

در طراحی این دستگاه ها علاوه بر جاری غلات و حبوبات بوجاری بذر محصولاتی مانند سبزی و صیفی نیز در نظر گرفته شده که با تهیه و سفارش غربالی های مناسب میسر میگردد.

سازنده دستگاه بوجاری 100% گندم به ظرفیت حداقل 500 کیلوگرم تا 20 تن در ساعت چه شرکتی است؟ معمولا میزان تناژ معمول بزرگان حوزه غلات، 5 تن می باشد، اما اگر بیشتر از این باشد، قطعاً بسیار بهتر عمل خواهد شد.

انواع دستگاه بوجاری گندم شرکت آروین صنعت ایرانیان:

دستگاه های بوجاری گندم تولید شده شرکت آروین صنعت ایرانیان بر اساس کوچک و بزرگ بودن به صورت های زیر تقسیم بندی می شوند:

  • دستگاه بوجاری سیار خانگی
  • صنعتی بزرگ

به طور کلی دستگاه های سیار بوجاری گندم تولیدی شرکت آروین صنعت، به خودی خود دارای چرخ می باشند. دلیل این امر قابلیت جابجایی دستگاه است.

به جهت اطلاعات بیشتر و هرگونه سوال و بازدید از فرآیند تولید دستگاه های بوجاری با ما در تماس باشید: 88174420-021

Tags: , , , ,