درباره ما

همواره هداف ما رضایتمندی مشتریان می باشد. شرکت آروین صنعت ایرانیان همواره در جهت رضایت مندی مشتریان خود قدم برداشته و در تمامی مراحل کنار شما عزیزان می باشد. “آروین صنعت ایرانیان” با بهره مندی از کارشناسان مجرب در حوزه کشاورزی در طراحی و تولید ماشین آلات کشاورزی قدمهای مهم برداشته است.

آشنایی با شرکت آروین صنعت ایرانیان

شرکت آرماشین در سال 1353 با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هدف تولید ماشین های کشاورزی با 3500 متر مربع فضای سرپوشیده در زمینی به مساحت 5500 متر مربع در کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج تاسیس گردید و در سال 1385 بدون هیچ تغییری در مدیریت و پرسنل به نام آروین صنعت تغییر نام داد.

پس از چند سال تاسیس با توجه به سیاست توسعه، شرکت اقدام به تاسیس و الحاق یک مجموعه تولید کننده الواتور و نوار نقاله به مساحت 2000 متر مربع در شهرک صنعتی شمس آباد نمود. این شرکت تاکنون موفق به ساخت ماشین آلات و دستگاه های متنوع از جمله دستگاههای پیش بوجاری و بوجاری بذر غلات و حبوبات ترویر خرده گیر و جوگیر غلات (دستگاه درجه بندی کننده بر اساس طول دانه) دستگاه های پیش بوجاری مقدماتی، پیش بوجاری و بوجاری مخصوص ریزدانه ها، دستگاه جدا کننده ثقلی، دستگاه ضد عفونی کننده بذر، توزین کننده و کیسه پر کن تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، سیستمهای سس گیر مغناطیسی و حجمی، انواع نوار نقاله و بالابر کاسه ای و سیکلونهای غبارگیر شده است.

پس از سالها تجربه، با توسعه یافتن خطوط تولید، تنوع و کیفیت محصولات آروین صنعت افزایش چشمگیری داشته است تا حدی که موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای مختلف و رشد فروش داخلی شده است. در این خصوص می توان در مقایسه ای با توجه به رشد فروش و عرضه محصولات در داخل و خارج از کشور حدفاصل سالهای 1382 الی 1392 که بالاترین حد پیش بینی شده قرار گرفته به صورت کلی اشاره نمود. تقریبا” در این فاصله زمانی فروش محصولات در هر سال رشدی معادل 30 الی 40 درصد را نشان می دهد.

مشتری مداری و کیفیت محصولات همواره مهمترین هدف این شرکت بوده و خواهد بود، بنابراین همواره کوشش شده تا تکنولوژی روز را برای طراحی مهندسی خطوط تولید و کنترل کیفیت بکار گیریم.

جزئیات بیشتر جهت خرید ماشین آلات می توانید از مشاوره رایگان مشاوران ماشین سازی آروین صنعت ایرانیان بهرمند شوید. هدف ما رضایتمندی مشتریان است.

نصب دستگاه ها

این شرکت جهت نصب، راه اندازی و آموزش کار با ماشین آلات با اعزام نیروهای متخصص به سراسر کشور و خارج از کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان ارجمند می باشد.

خدمات

کلیه محصولات ماشین سازی آروین صنعت ایرانیان دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و به مشتریان محترم بابت خدمات پس از فروش اطمینان خاطر می دهد.

کاتالوگ محصولات

برای دریافت کاتالوگ روی لینک زیر کلیک نمایید.

کاتالوگ آروین صنعت